Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz #56474624 #46025 üzenetére

    Mondjuk a linkelt szöveget nem magamról írtam, és poén akart lenni a kolléga felé, mert ez egy kirívó eset mégis.

    Ööö... nem te sírtad amúgy tele a topikot az ilyen "van ez a különleges lány, de ANNYIRA különleges, hogy az engem lebénít, de figyelem a jeleket és kombinálok, ahelyett, hogy cselekednék"-típusú sirámokkal? Nem is egyszer? Lezso6 után te vagy a leggázabb emberke, aki ebbe a topikba valaha beleírt. És neki legalább volt/van ténylegesen öniróniája, ráadásul hozzád képest fejlődik, szóval a helyezés is megfordítható. ;]

    Nőd van-e már? Ja hogy az még nincs így a 30 felé közeledve... Hát ez elég gáz, ugye.

    Azt úgy jelzem, hogy veled ellentétben pár komoly kapcsolaton túl vagyok. Aláírom, most nincsen nőm, márciusban szakítottam a legutóbbival. Nyilván nagyon gáz, hozzád képest. De persze ezt is megmagyarázod ugye, hogy miért szarabb nekem. Szánalom a köbön. ;)

    Kár, hogy annyi eszed már nincs, hogy a saját cselekedeteid valós okát lásd, hidd el, egyszerűbbé válna az élet.

    Ehh... te tényleg buta vagy, de ezt már eddig is tudtam, pontosan ezért élvezet néha téged csipkedni. ;)

    Jut eszembe, a minőségi időtöltésre való igényed nem akadályozott meg abban, hogy tegnap (sőt, ahogy nézem, ma is) mindig fél órán-órán belül válaszolj az én csipkelődéseimre, amivel megint csak hülyét csinálsz magadból, de ez se zavarjon. :D Én meg közben kirándulni voltam, koncerten voltam stb. :)

    orbano: scusi, nem Liriont akartam felfelé minősíteni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák