Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz Pala #3926 üzenetére

    Örülj neki ;) Az első időkben nem tudtam megmaradni otthon - mindenhol őt láttam...

    Volt olyan, hogy hajnali egy órakor felöltöztem, bevágódtam az autóba és elmentem - bele az éjszakába, mert nem tudtam aludni... Levezettem 200km-t, majd hazaérve eldőltem, mint a zsák...

    Nyolc hónapja történt - majdnem kilenc - még mindig a fejemben van a telefonszáma - minnél jobban szeretném elfelejteni, annál rosszabb... Az egyik ajándéka mindig nálam van - nem tudtam letenni... Pontosan tudta, milyen autót szeretnék, kaptam tőle ( egyebek mellett ) egy kulcstartót az adott márkához passzolót - ez rajta lóg a slusszkulcsomon. Adott mellé egy a tükör mellé cuppantható kis kabalát - egy kapucnis kukacot - a következő kis szöveg kíséretében: Ez egy kukac angyalka - szeretném, ha mindig vigyázna rád amikor autóba ülsz... Soha nem tettem fel - talán babonából - hátha a jókívánság is a múlté, mint az érzések...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Aktív témák