Hirdetés

Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    Szakítottunk barátnőmmel. Büszkeség :) Szóval szakított velem.
    Mint kiderült nem szeretem eléggé és neki ilyen kapcsolat nem kell. Megértem és jogos a dolog.
    Úgy érzi kihasználtam. Valahol lehet igaza van :F ? Magam sem tudom, hogy csak azért hiányzik, hogy legyen valaki vagy azért mert ő az, aki.
    Feltehetőleg tényleg jobbat érdemel nálam, olyat aki tényleg szereti, mert be kell látnom valahol tényleg hiányzott részemről valami plusz érzelem. Igen feltehetőleg már korábban nekem kellett volna véget vetnem a dolognak, de az ő szavaival élve "féltek, hogy nem lesz más és ez így kényelmes volt".

    Sosem nyíltam meg neki teljesen; nem tudom kinek tudnék. S ha már már úgy is éreztem, kinőttem mégis csak maradtak tüskék és belül egy rosszabb rész a depresszív tinédzserkoromból, amit teljesen még mindig nem tudok megfejteni mitől volt, vagy csak nem merem :U .
    Fél nap agyalás mennyi érdekes dolgot a felszínre hozhat, meglepő. Úgy tűnik még magam sem ismerem magam eléggé.

    De kis érzelgős lettem :B Nem tudom minek írom ezt le hisz' még majdnem nekem is zavaros, de jól esik leírni.
    Hátha Cs.Orsolya tud valamiféle diagnózist felállítani, tanácsot adni. :) Mondjuk 20 mondatból úgyis lehetetlen tudom. :(

    [ Szerkesztve ]

    - http://pazsitz.hu -

Aktív témák