Aktív témák

  • Nordik

    őstag

    Ma azt hiszem végleg lezártam a "barátnőmmel"... :U
    Jóideje mentek a balhék, 8 hónap után úgy döntöttünk, hogy legyünk külön. De nemigazán ment, mert mikor külön voltunk, akkor is talizgattunk és szex is volt. Bár nekem ez csak rossz volt, én még szerettem úgyérzem.
    Aztán kb. 2 hete semmi, egyik napról a másikra nem akart többet találkozni, látni se akart. Én próbálkoztam, dehát nem hagyta magát... :(
    Aztán ma ismét írtam neki egy sms-t, hogy jó lenne találkozni, kicsit átbeszélni a dolgokat stb.
    Persze kicsit el is szállt magától az utóbbi 2 hétbe, iszonyat makacs lett és úgy bánt velem mintha soha nem is ismert volna, msn-en is lekezelően beszélt. Persze amikor bevolt jelentkezve, mivel már le is lettem tilva mostanába.
    Aztán elegem lett, hogy még beszélni se hajlandó velem négyszemközt és ma jól elküldtem melegebb éghajlatra, végre a sarkamra álltam és megmondtam neki, hogy nem ő az atyaúristen aki bármit megtehet a másikkal...
    Azóta érdekes módon nem vagyok tiltáson msn-en, próbáltam is vele pár szót váltani, de inkább hagytam. Talán holnap...
    Nemértem miért kellett neki ez, hogy elküldjem a p**ába... :D :D
    Ha lehetne én még vele lennék, mert sokat jelent számomra, de nem tudom, hogy mit tudnék tenni. Semmit nem csináltam ami miatt ennyire megutálhatott volna, nincs egyszerűen oka rá.
    Mit gondoltok mit lehet még tenni ilyen esetbe? Vagy nem érdemes próbálkozni tovább és a mai döntésemet tiszteletbe tartva felejtsem el? Tudom, hogy ez lenne a helyes, de a szívem mégis mást akar mint az eszem... :(
    Ja és mindketten 19 évesek vagyunk. Tudom élnem kellene, felejtenem, aztán csajozni ezerrel, de nem olyan egyszerű... Mármint a csajozással nincs probléma, mikor összejöttünk, magam sem gondoltam volna, hogy ilyen nőm lehet, mert télleg iszonyat bomba csaj(mások szerint is), de felejteni nagyon nehéz sajnos... :( .

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák