Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz baphomet #1284 üzenetére

    El lehet menekülni, fejleszteni kell a hajtóművet. Alapjáraton 150U egy átlagos hajó sebessége, ennyi kb. a kalózoknak is, nekem 190-210 között megy boost nélkül, kicsit cikázni kell, utána váltanak beam laserre a kalózok, majd miután kiértél a hatótávból, lehet angolosan távozni. Így volt az egyik olyan hajómmal, amin csak a hajtómű volt fejlesztve, mert fel-le járkáltam a bolygó és a rendszer állomása között, 2-3 alkalommal menekültem el.

    @SirRasor: nem érdekelnek az egyének szociális hátterei, az én múltamnál kevesen tudnak rosszabbat mutatni. Mégsem itt élem ki a frusztrációim magánélet és/vagy No Man's Sky miatt. Elvárom másoktól is, hogy az alapelveknek megfelelően használják a topicot: egyéb esetben elsőre szólok, ha nem hagyja az egyén abba, moderációra lesz jelölve. Tud itt békés is lenni a hangulat, megértem, hogy az elégedett felhasználók (mint én) vannak kisebbségben, de nem is megyek be egy népligeti kocsmába elküldeni a fradit melegebb éghajlatra.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák