Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Kvelstadt #9821 üzenetére

    Szerintem is túl van árazva kicsit a pro controller, ha azt nézem, hogy a PS4/Xbox One kontroller pár ezerrel olcsóbban megkapható (ráadásul karácsony környékén GT Sport-ot és limitált kontrollert kaptam olyan áron akcióban, mint a pro kontroller eredeti ára) - viszont én is úgy voltam, hogy beszerzem, mert egyrészt kíváncsi is voltam, másrészt Wii U-hoz is van pro controllerem :) , harmadrészt meg az üzemideje sokkal jobban tetszik, mint a joyconoknak.

    2-3 fő által játszható játékot tudtok javasolni? Legutóbb minden kupát végigjátszottunk Mario Kart-ban 2 jóbarátommal (akikkel amúgy inkább Fifázni szoktunk :) ), most hétvégén szerintem kipróbáljuk a Street Fighter-t. Gondolkoztam még a MGXP3-on, viszont meglepődtem, hogy az csak single player játék (ilyen versenyzős játékokból nem is értem, hogy miért adnak ki olyat, amiben nincs local multi). Esetleg még a bomberman-re gondoltam, ha találok jó áron használtat, eléggé lehúzták azt a játékot, szóval teljes áron nem venném meg. Egyéb tippetek van?

Új hozzászólás Aktív témák