Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz 30z.Samu #52099 üzenetére

    Három hét? Vicc.
    Nem vagyok marketing szakember, de azt könnyen megállapíthatom, hogy akármi is áll ennek a hátterében az egy nagyon rossz döntés.

    Vagy 50 Nintendo csoportban vagyok és mindig a GamePark neve merült fel amikor a drift problémára keresett valaki megoldást.

    Én tuti javítanám továbbra is ingyen helyben (ha ehhez az kell, hogy kikerüljenek a hivatalos partner programból akkor is), mert akkora marketinget kaptak ezzel, hogy nehéz lenne szavakba foglalni :D

    Azt tudom, hogy pár perc a javítás azt viszont nem, hogy mennyi anyagköltséggel jár. De gyanítom nem sok.

    Ennyit bőven megérne, hogy továbbra is őket említsék meg, az emberek odamenjenek és esetlegesen vásároljanak is amíg várnak a Joy-Conra :)

    De akkor a jelenlegi állapot szerint beszélnek még róluk 2 hónapig aztán ez is kikopik a köztudatból…3 hetet az emberek 80%~ka nem fogja megvárni (a maradék 20%~nak meg van otthon másodlagos Joystick készleten).

    Jönnek majd szépen az alternatív megoldások, meg a “józsi vagyok házhoz megyek típusú szerelők”.

    Ajándék csónak ne nézd a lapát!

Új hozzászólás Aktív témák