Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz consono #35852 üzenetére

    Nintendo oldaláról szerintem is mesének tűnik de a valóság azért más:
    - sima playstation 4 teljesítmény már elérhető szint ekkora méretben könnyedén, csak a prohardeveres Abu cikkíró vizionálta hogy a ps4 romba dönti a pc-s ipart...khm khm..amúgy elég gyengus volt az a konzol csak jó volt a marketing
    - a mostani nem lite switchnek baromi nagy kávái vannak, mint egy 10 éves kínai tablet, a méret növekedés nélkül elférne nagyobb kijelző legalábbis egy ótvar kínai cég képes lenne rá..
    - a kijelző nem 10, inkább 15 évvel ezelőtti színvonal a legelső zte blade okostelómban volt kb ilyen kijelzőminőség..
    - háttétár a switch megjelenése óta sokkal olcsóbb lett, mehetne nagyobb, itt tényleg meg volt kötve a kezük de már nincs
    - akksi: nekem legelső switchem van a régi gyártású tegrával, ekkora fogyasztást nem valószínű hogy meghaladna a fentiekben írt modell
    - hűtés: az szerintem elkerülhetetlen hogy maradjon és szerintem az az egy ami kifogástalan max rövid időre pörög fel aztán halkan duruzsol cserébe nem forrósodik, legalábbis én nem vettem észre
    - az online játékkommunikáció engem nem érint de a switch elég gáz szintén amit képvisel
    -software fronton is elég fapados, én nem alkalmazásokra gondolok, friend rendszer, online játék matchmaking stb
    - a nintendo áruház minősíthetetlen annyi szemét van rajta, lehetne szintet lépni..

    Semmi extrát nem írt senki, csak a nintendo világában extrák ezek a technikai írások. Majd kiadnak egy kicsit nagyobb kijelzős, alig erősebb gépet, valószínű kisebb akksival (mert kevesebbet fog enni) egy új zelda résszel és úgyis megveszi a nép. Ez azért kár mert sok nagyon jó ps4-es, xbox one játék van amiket talán érdemesebb lenne újra kiadni mint a ps3/x360 vagy még régebbi címeket.

Új hozzászólás Aktív témák