Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    Tegnap sikerült beszereznem a Ring Fit Advanturet...
    Eképpen...
    Media Markt...én így szeretlek..
    Mivel többen ajánlották hogy nézzek be, úgy gondoltam azzal nem veszítek semmit ha írok nekik messengeren. Írtam is, ahol egyből a vevőszolgálatra irányítottak, ahol is találtam egy központi számot, amit felhívtam. Elmondtam szépen érthetően hogy a Ring Fit Adventure nevezetü Nintendo Switch játékot keresem. Elkezdett valamit keresni (szerintem fingja nem volt miről beszélek), majd közölte hogy sajna nem lát raktári készleten, de azért hívjam fel a helyi boltot, hátha mégis van elfekvőben. Fel is hívtam a Nyíregyházi boltot, ahol amint elmondtam mit szeretnék, egyből továbbított a "konzolos szakinak", akinek szintén szépen szájbarágósan elmondtam hogy "A Ring Fit Adventure nevü NINTENDO SWITCH játékot keresem"...néhány másodperces öööööö-zés után, visszakérdez hogy ez egy Xbox játék? Mondom neki, Nintendo Switch. Mit is szeretnék? Ring Fit Adventure...majd elkezdtem lebetüzni neki hogy R mint róbert, I mint ilona, etctec...egészen a Fit-ig. Szintén pár sec gondolkodás után rávágja hogy sajna nincs egy darab sem, és augusztus eleje, de inkább közepe lesz a következő szállítmány, esetleg érdeklődjek akkor. Ennyibe is maradt. Ám úgy alakult hogy hajvágót is kellett vennem, mondom benézek a Mediába, és ha már ott vagyok, rákukkantok a Switch cuccokra. Hát mondom sem kell, a bejárattól 2 méterre MÁR LÁTTAM a Ring Fit Adventuret...

    Mondom az asszonynak hogy hát ezt nem hiszem el. Erre próbál nyugtatni hogy biztos csak egy darab van, és hogy most találták a kukában meg ilyenek. Közelebb mentem..levettem egyet a polcról, ami mögött még 8 AZAZ NYOLC darab vadiúj RIng Fit sorakozott...
    Szóval erről ennyit...
    Egyet elhoztam..ha valaki keresné, még van egy háttal 30.000 jó magyar forintért..

    Hja, és sose higgyétek el amit a "szakértők" mondanak...inkább menjetek be személyesen, mert érhetnek meglepetések! :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák