Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz adalbert1 #29225 üzenetére

    COJ:Gunslingert nálam elsősorban a körítés adta el. Élvezetes ugyan a gunplay, de a narrátor szövegeire figyelve, az átvezető videók történetét követve igazi spagetti western bontakozik ki, amíg végig szórakoztató, mint egy könnyed ponyvaregény, igazi és jó poénokkal, kicsit Münchausen-bárós sztorimeséléssel. Szóval az a része igazán zseniális 10/10. :)
    Én a két gyerekemmel a szüleimnél húztam meg magam, a PCt nem tudtam elhozni a mérete miatt, az x360at hoztam, de összesen nem ment 2 órát ez alatt a kicsit több, mint egy hónap alatt, míg a switchek darabszámát duplázni kellett. Élvezem, hogy végre van egy kis időm nekem is pótolni a backlogot, meg hétvégén a gyerekek is élvezik a hintaágyban gémelést, amikor éppen nem mást csinálnak. És külön tetszetős, hogy a switch lemerül, szóval egyszercsak eljön az a pont, hogy mást kell csinálni. :) Könyvet is kiolvastak már vagy 10-10et fejenként. :) TVzés nincs, mesét lehet nézni tableten, miközben futópadoznak, mert azt mindennap nyúzzuk mindhárman, hogy ne legyen plusz 10-20-30 kiló a karantén vége. Ahogy a mémek is írják, mi bent hordjuk a maszkot, hogy ne együnk annyit. :D

Új hozzászólás Aktív témák