Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    205 holddal befejeztem a story-t.
    A végéről nekem ez jutott az eszembe: Luigi's Ballad :C

    Eleinte elég gagyeszmónak éreztem a Switch-et, màr ami az összeszerelést illetve az anyaghasznàlatot illeti, de ez vàltozott.
    A HW gyengeségei is kiütköztek, mert rengetegszer làttam felbukkanó tàrgyakat, de igazàból mind ez felejthető, hisz amit kaptam az a szó szoros értelmében tömény JÁTÉKélmény.
    Érződik hogy szívvel, lélekkel összerakott alkotàs, amelyik hemzseg a kreatívitàstól. Remekül van ötvözve a 3D-vel a 8bit-es retro Mario. A HiJack is igen ötletes volt a sapka àltal. Durva belegondolni hogy a 2D-s platformerből hova fejlődött a széria. Ebből is làtssik hogy nem feltétlen kell ide 4K@120fps, meg cinematic jàtékok. Egy dolog volt, ami kicsit talàn zavart, az a sàrkàny elleni hac volt a vége felé, valahogy nem illett oda. Megkalapolandó hogy egy fél Tegra-ból grafikailag egész szép jàtékot tudtak összerakni 60fps tàrsasàgàban, illetve egy darab buggal nem talàlkoztam.
    A két zenei betét, ami DK City és a Holdon lévő menekülés alatt szólt zseniàlis! :C
    Valahogy jobban tetszett volna a vége, ha troll módjàra Peach mindkettőt otthagyja a Holdon. ;]

    Még összeszedek annyi holdat, amennyi a pàlyàkhoz kell,esetleg elmegyek 500-ig.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Új hozzászólás Aktív témák