Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz mirci18 #1153 üzenetére

    szerintem meg szinte égő a nyitókínálat. Úgy az elmúlt 1-1,5 évben folyton azt olvastam a Nintendo-tól, hogy a játékokkal már nagyon jól állnak, és csak a vas innovációja miatt késik a premier. Ezt sokszor, sok helyen olvastam. Erre mi van premierkor? Egy Zelda...

    Meg egy Mario Kart lényegében...

    Röhej...
    Akkor bukra lesz, hogy csak nah, pedig egy HC nintendo konzol sikernek örültem volna. Annak, hogy legyen akár moduláris, komoly asztali vas a konzol.

    A kézi-konzol meg szerintem halott hosszú távon. Hiába volt ebben sikeresebb a múltban a Nintendo, az okostelefonok meghódítanak mindent.

    Nem csoda, hogy a Nintendo is nyit feléjük. Én pl egy Fire Emblem játékért nagyon szívesen fizetnék szinte full árat droidon is. :) És remélem így is lesz. Remélem megbuknak, és multiplat fejlesztők lesznek... Sok-sok fejlesztő megmutatta már, hogy abban akár még több pénz is van.

    Konzolt eladni és népszerűsíteni a Nintendo nem tud, és ezt a konzolt elnézve, elmentek nekik otthonról. Semmi ésszerűség nem volt abban amit ide most letettek...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák