Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Face8814 #7268 üzenetére

    Én a mondókámat poénos beszólásnak gondoltam a Pats-ről. Szerintem nem vittem túlzásba, ez a szurkolás része.
    A Saints meg is kapta a büntetését, míg a videózásért mit is kapott a Pats? Ja igen pénzbüntetést. És eddig nem igen hallatom még, hogy egy (nagyon jó de) rinyagép QB miatt szabályt módosított volna a liga. És rengetegszer láttam meccseken, hogy hisztizik mint a kislányok. (keressek esetleg erre bizonyítékot?) Pats-nek Mo.-on divat drukkolni, mert akkor jött be a köztudatba nálunk tömeges szinten az NFL, mikor ők voltak a csúcson. Én leírtam korábban is, hogy nem szeretem őket, de nagyon elismerem az eredményet, és a játékosait. Itt nem is az volt a nevetség tárgya, hogy kikaptak, hanem, hogy attól a nulla Jets-től :D
    Mikor kikaptak a Bengals-tól nem volt itt semmilyen piszkálódás, szóval miről beszéltek?
    Nem véletlen, hogy ennek a csapatnak szurkoltok, rinya az már profi szinten megy. :(
    (Na most vittem túlzásba)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák