Új hozzászólás Aktív témák

  • kazuma921

    aktív tag

    AZ XBOX XAAAR A PÉESSJÓÓÓ JA NEM FORDÍTVA? HŐHŐHBL

    Bocsi.
    Sziasztok. :DD
    Csak vicceltem. Örülök, hogy találtam egy ilyen fórumot, ahol lehet normális keretek között beszélgetni a két konzol közötti különbségekről, és amiatt jó érzés ez, mert véleményem szerint jelenleg mindkét oldal szuper választás, nem lehet egyikkel sem melléfogni. Imádom az Xboxot, és a Playstationt egyaránt. Khhmm. Nintendo konzolt sose használok, csak NES-t. :DDD Az agyam teljesen a hype vonaton ül, egy Xbox Series X van előrendelve, és a jövőben szeretnék egy Playstation 5-re is beruházni, ha lesz elegendő leárazott exkluzív játék.
    Szoftver szempontjából nem féltem egyik oldalt sem, a Sony évek óta remek minőségű exkluzív címeket gyárt, és noha az Xbox ebből a szempontból véleményem szerint pár szinttel gyengébben muzsikál, a ZeniMax és más egyéb cégek felvásárlásával nagyon jó uton halad, a GamePass-al meg néha úgy érzem én lopom meg a Microsoftot. :DD

    Őszintén remélem, hogy hardver szempontjából nem lesz sok különbség a két konzol között. Mivel nem állok egyik oldalon sem, így véleményem szerint az lenne minden felhasználónak a legjobb, ha nem kellene e és konzolpénisz mutogatással bizonygatni hogy melyik a legjobb platform, és a játékok sem lennének degradálva a másik oldalhoz képest. A jelenlegi állás szerint az XSX a legerősebb, és ez is csak a terraflops méregetés miatt van. Hát, kiderül. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák