Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Eredetileg szerk-be akartam az elozobe, de aztan ugy dontottem ez er egy kulon hsz-t. :D

    Sracok, ezeket a pletykakat kezeljetek eros gyanuval mindig. Amig az R&D-nel voltam, addig lattam en is sokszor az annyira legujabb dolgokat, hogy meg pletyka se mindig volt roluk. Es ugyan ugy kovettuk az internetet. Fogalmazzunk ugy, hogy az egesz epulet ezeken a "belsos informacio"-kon rohogott. Folyamatosan kuldozgettuk egymasnak a cikkeket, hogy "Nezd man Bela, te tudtad, hogy az asztalodon levo PS5 devkit ket honap mulva erkezik es intel+nv alapu lesz?!" Eskuszom, ha lett volna nalunk alkoholista, most mar nem lenne, mert annyit rohogott volna ezeken a pletykakon, hogy megszunik a pia utani vagya is, nem lesz ra szuksege. Amikor mar az van, hogy mar a pletykak 90%-a egy iranyba mutat, meg esetleg meg foto is van a cuccrol, akkor mar el lehet kezdeni hinni nekik, de meg akkor se art gyanakodni. PS5 devkitrol is kerult ki foto hamarabb, mint az elso tenyleg pontos "belsos info" megjent az interneten.

    Namost, mar egy ideje nem az R&D-nel vagyok, nincs se hozzaferesem a legujabb dolgokhoz, se semmi ilyesmi, ugyhogy nem tudom, mi az igaz es mi nem. 2024-es PS5 pro amugy tok realisnak hangzik, ha lesz egyaltalan (bar szerintem jelenleg nem sok ertelme lenne, sony helyeben en ebbol a generaciobol nem csinalnek extra felgent).
    De meg egyszer: Nem tudom.

    Az esetek 99%-ban ezek a szivarogtatok olyan nepek, akiknek az se biztos, hogy konzoljuk van otthon. Figyelemhianyos nyomik, akik a seggukbol huzzak elo a baromsagokat, aztan odairjak, hogy "belsos informacio". Az esetek nagy reszeben meg az info max azert "belsos", meg egeszen a veseig kellett felnyuljon maganak erte. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák