Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz NFT2 #359 üzenetére

    amit egyébként sifarr nagyon jól körbeírt, rá is hagyhatnánk a blogot részünkről:-)
    Nem vállalom!! :N Én csak akkor írok, ha kedvem van. :K
    Viszont nem ártana a topic elejére egy összefoglaló. Beleértve egy GYIK-et is.
    Ilyen nem ártana a honlapra sem. Mindkét helyen sok kérdést meg lehetne előzni.

    És ha már írok, lenne egy kérdésem is.
    Szerintem (!!!) a társkártya csomag rosszul van pozicionálva. Ezt én nagyi-csomagnak értékelem (gyereknek kell a sok net). Esetükben van 50-100 kimenő perc/hó (ritkábban esetleg 150). Inkább csak fogadják a családtagok bejövő (Netfone-os) hívásait. Viszont a csomag havi díja nem lebeszélhető. Így ilyen használat mellett a percdíj (50-100/hó) 20-30 forint között váltakozik. Ez sok. Ennél akár egy Voda Tuti jobb, olcsóbb, rugalmasabb.
    Ez direkt van így, mert ezzel akarjátok a korlátlan felé terelni az ügyfeleket?
    Ha volna némi igazságom, akkor esetleg, talán lesz ebben változtatás? Ha lenne, akkor én bevinnék egy családon belüli nagyi-prepaidet 3. előfizetésnek.
    Jó, ez üzletpolitikára kérdez rá, ha nem lehet/akarsz, akkor nem kell válaszolnod. Akkor üsd el valamivel. :)

Új hozzászólás Aktív témák