Új hozzászólás Aktív témák

  • T 1000

    aktív tag

    válasz sifarr #333 üzenetére

    Hááát, ebbe most ne menjünk bele, de volna néhány pont, ami kérdéses. Egyrészt a honlapot nézve nem látom hogy ezek promóciós árak, ezek sehol nincsenek feltüntetve. Nem látom hogy ezek az árak (tekintettel arra, hogy hűségidő nélküli szerződésről beszélünk), meddig érvényesek? Egy hónapig? 10 évig? Visszavonásig? Milyen egyéb költségek vannak, pl roaming, külföldi hívások díjai, kaució? stb..... A 4gb-os csomaghoz az van írva "Fizetendő díjcsomag tarifa havidíja e-Pack kedvezmény nélkül 4494 (Ft/hó), Csomaghoz tartozó internet opció havi díja 10 486 Ft (Ft/hó), ez e-pack kedvezménnyel csökkentve is 14 480 Ft!!!. Vagyis amikor rányomok a Megrendelem gombra, akkor én ráutaló magatartással ezt fogadom el, és ekkor még nincsen szó egyéni előfizetői szerződésről!!! Megadom az összes adatom, telefonszámom, nyilatkozok, stb. Jogilag semmi nem köti a Netfone-t, hogy nekem az ÁSZF-nél kedvezőbb díjakat számítson fel! Összegezve elhiszem, hogy ez akár még törvényes is lehet, de semmi képen nem jövőbe mutató......Én pl. már végigmentem a megrendelési folyamaton, de a vége előtt kiléptem, mert a feleségem jogász, és minderre felhívta a figyelmem.....

Új hozzászólás Aktív témák