Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Hyperion #684 üzenetére

    Az Okja pár hónapja kapott egy trailert, az atomjól nézett ki. Még nem tudtam megnézni a filmet sajnos, de elég jó kritikákat kap, Rotten Tomatoes-on 84-89%-on oszlik el. Na majd valamikor megnézem... az már biztos hogy pozitívan állok hozzá.

    Viszont felrakták most a Little Witch Academia első cour-ját is. Mondjuk érthetetlen hogy miért csak azt hiszen a második lezárásáig (amivel teljes lett az évad) vártak a megjelentetésével... de lényegtelen, fansubbal néztem még a téli szezonban (5 rész után hagytam abba hogy várjak a Netflixes kiadásra), most folytattam és még mindig szívmelengető. :) A fordítás viszont elég gáz néhány helyen (pedig aztán csak rám ragadt életképtelenül kevés japánt tudok), de szerintem nem von le az élvezési értékből, ettől még mindig atomjó az egész, a Trigger nagyon eltalálta az egészet, tényleg a kis szerelemgyermekük ez a művecske. Ha valaki látta az OVA-t és a filmet (nem kötelező megnézni az élvezéséhez, elvégre Akko kezdésétől veszi fel a szálat a sori) csak ajánlani tudom, aki meg még nem, hát annak is.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák