Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Hauptmann #12978 üzenetére

    Családban van 3 Honda Jazz (nem a kiscsaládban :D), mindegyik generációból egy. Mindegyik hibátlanul teszi a dolgát, az első generációs is újként került hozzánk, egyszer 40 ezret ment olajcsere nélkül sajnos, 13 éves, 190 ezer kilométer van benne, semmi baja (jó, a rádió antennája szar, így nem szól, de úgyis cd-t hallgat a tulaj). A második generációs 5 éves, 100ezer km-rel, kötelező olajcserék kellettek csak természetesen, ahogy az első generációsnál is. Az új meg még csak 1 hónapos. Bevált, a többihez képest olcsóbb az új ára és tud mindent amit kell, alacsony fogyasztással. Női tulaja van mindháromnak, sokat nem foglalkoznak az autóval, beleülnek és mennek, nem rohadt le egyik se, nem félnek ilyesmitől. Én se szeretem ezt a típust, de el kell ismerni, hogy jó.

    Láncolajozóval fel kell szerelni a láncos motort és akkor nem kell vele bénázni (feltéve, hogy nem terepen használod, mert ugye akkor poros lesz), de persze én se olajoznám szívesen a bejárós motoron a láncot, hétköznapokon használom csak a robogót, az 5 nap alatt minden héten belemegy 300 km úgy, hogy csak tankolni kell és havonta lecsapatom nagynyomásúval. Így megy ez február végétől november közepéig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák