Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz vwpolopg #61700 üzenetére

    "Miért én telefonáljak? Miért nem keresnek meg? Ez nem így működik... "

    Az első kérdésre a válasz: javaslat volt
    A második kérdésre és a kijelentésre: látom nem fogtad fel, senki nem mondta, hogy nem lettél megkeresve, te sírsz itt látatlanban, hogy a nyomi Telekom nem keresett meg brühühühü, miközben halvány lila fogalmad sincs az egészről, lehet hogy a levél már régen úton van a postán. Megjegyzem, 25 naposnál régebbi panaszok esetén AUTOMATIKUSAN keresik az ügyfeleket TELEFONON, ha neked nem volt ilyen és nem fogadott hívásod sincs ismeretlen számról, akkor jó eséllyel már rég ki lett vizsgálva. Persze ebben is benne van a hiba lehetőség. A kedvedért megnéztem, összesen 10db olyan ügy van ami 30 napon túli, nem sok az esélye, hogy a tied is közte van...

    Amúgy nyugodtan menj el az NMHH-hoz így látatlanban, de lesz egy rossz hírem, körbe fognak röhögni, mert első kérdésük az lesz, hogy mi a kivizsgálás eredménye és megkaptad-e már. Te meg majd gagyogsz, hogy ja bocs, azt nem tudom, a csúnya Telekom nem kérdezett meg én meg fafejű vagyok és csak azért sem érdeklődöm meg. NA ez nem működik így...:U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák