Új hozzászólás Aktív témák

  • vwpolopg

    őstag

    válasz pepe091 #61350 üzenetére

    Szombaton bemegyek az egyik boltba ahol személyesen átvehető és megérdeklődöm mégis mi ez mert tényleg nem egyértelmű mi is akar ez lenni...

    Ma átvettem egy tokot amit a webshopban rendeltem, rendelésnél nem fizettem ki, de egy nappal később a számlák között szokás szerint ott volt az összeg és kifizettem. Na ez totál megkavarta az ügyintézőt. Közölte, hogy mennyit fizessek, miután mondtam neki, hogy már kifizettem, azt mondta azt nem lehet :D Hát, pedig mondom de és már készítettem is az emailt a számlaszámmal és tranzakcióazonosítóval. Ezután közölte, hogy ez csak rendszerhiba lehetett, nem is lehetett volna ott a számla és nem is fizethettem volna ki mielőtt átvettem a terméket mivel úgy rendeltem ,hogy az átvevőhelyen fizetek :D Ezután számonkért, hogy miért nem házhoz szállítást kértem, majd miután közöltem, hogy mert nem fogok fizetni egy párszáz forintos tok házhoz szállításáért és csak 10 rugó felett ingyenes, meglepődött, hogy fizetni kell érte... Nagyon nem volt képben. Ja, semmit nem íratott velem alá, eddig mindig aláírtam valamit rendelésátvételnél, most nem kért semmit sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák