Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    Sziasztok. Music xl csomagban vagyok, elvileg van 2 giga netem meg korlátlan adatom spotifyra... Előző hónapban váltottam feltavon kb, de mar ott is furcsa volt... Most 1 hete van az új hónapban a számlázás és mar 1.6 giga elment, miközben nem csináltam semmit spotifyon kívül jóformán, meg eleve wifin vagyok otthon, út közben meg csak zenét hallgatok, semmi YouTube meg ilyenek... A 2 gigaba a spotify is beleszámít? Vagy ha nem, elképzelhető hogy valami hiba miatt nálam megis? Mert kizárt hogy ennyit 1 hét alatt elfogyasztottam! Régen sima 2gb adat 1 hónapig elég volt spotifyt is hallgatva ugy, hogy az is beleszámított minden más mellett! Igaz akkor csak normál nem high minőségen... Szóval eléggé ideges vagyok mert ez így átverés! Mondjuk meg nem jött értesítő hogy korlátozni fognak szóval lehet jó lesz ez, lehet csak az ios appjuk számolja bele az alapba is (mert ott van külön adatmennyiség kb 60000000 gb spotifyra meg 2gb külön. De az 1.6 ha pontos, akkor abban az is benne lesz!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák