Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Kösz a megerősítést...mindössze erre volt szükségem. Bár többet kaptam... :U
    Nem kérdeznék hülyeségeket ha végre venné a fáradtságot a Telekom és normálisan megcsinálná a weboldalt és a hiteles információk lennének mindenhol feltüntetve. Meg lehet nézni nagyjából 1 hete miket lehetett itt olvasni, milyen katyvasz hülyeségek volta kint a weboldalon. Joggal feltételezhetem, hogy elírásról volt szó...Tegnap este valamelyik csomagot néztem és a részletes leírást kinyitva egy szép nagy Lorem ipsum fogadott... :F Ez mi?! Ilyen alapon bármit megkérdőjelezhetek. Néhol a pdf-es díjszabás dobott 404-et...
    Tehát szándékomban állt utánaolvasni, de ha ennyi hibát látok, akkor mégis mi alapján döntsem el melyik az igaz és melyik van félrenyomva? Abba már nem is megyek bele, hogy mióta nem lehet kérdezni a fórumon?!
    Csak hab a tortán, hogy most derült ki, hogy decemberben lemondott szolgáltatásokat nem időarányosan számlázták ki, hanem a teljes összeget és még az ügyfélszolgálat volt felháborodva, hogy miért nem akkor volt reklamálva...már késő... Fő a bizalom... :U

    Egyébként a lényeg ott volt, hogy rosszul vagy jól emlékeztem-e a két hónappal ezelőtti állapotra. Ezek szerint rosszul... A jelenlegi "igaz" állapotot megtaláltam magamtól is, a kioktató stílus nélkül is...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák