Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    A képet nem csatolta, vmiért... de akkor itt van "újra":

    Amit nem értek, hogy jött ki ez az adat... Alap 1 gb és 600 mb az közel sem ennyi, tehát ez vmi fals dolog lehet - belföldi egyenleg.

    Az alatta lévő, már valósabb... de épp most kapcsoltam be, teszt céljából a youtube-ot... az adatmennyiségben változást ugyan nem láttam sem mobil app-ban, se itt a képen. Még(?)

    Viszont hívásnál azonnal, látszik a levonás, újra indítás, után is ez a helyzet. Tehát saját keretből fogyottott... (30-as szám).

    Mondjuk azt nem tudom, hogy ez az alap domino sim mellé járt perc/adat miatt van-e, vagy ez általános.

    Másnál mi a tapasztalat?

    UPDATE: Új teszt, ez úttal vezetékest hívva, msot már a domino day-es keretből ment...
    Most vagy az van, hogy nem újraindítás, hanem leállítás. Majd újra bekapcsolás volt, és ez kellett...
    Vagy emellett el kell telnie, egy kis időnek, pl fél 1 óra.

    -----------
    (#123567) kovacsmi_74

    "Azért nem csak az "ár"-ban van különbség, EU irányba is érvényes."
    Ez az. "Korlátlan beszélgetés 1 napra"
    https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok/beszelgetes

    És csak az ár a különbség mert:
    "a normál díjas hívások költsége eléri a 300 forintot, a nap fennmaradó részében a Vodafone belföldön magyar, az EU-ban pedig utazási célra magyar és EU-s, normál díjas hívásokra nem számol fel további költségeket. Ez azt jelenti, hogy feltöltőkártyásként normál díjas hívások tekintetében nem érheti kellemetlen meglepetés az ügyfelet, aki nyugodtan telefonálhat, legyen szó akár véget nem érő beszélgetésekről egy régi baráttal, hosszas ügyintézésről, vagy váratlan helyzetekből adódó sürgős hívásokról."

    https://pcworld.hu/pcwlite/a-vodafone-uj-tuti-feltoltokartyas-ajanlataval-nem-fog-tobbe-ido-elott-lemerulni-az-egyenleg-260314.html

    "A 90 perc 7 napra opciót nézted már? Ha már a felhasználhatóság ideje a lényeges neked."
    Néztem az összes opciót. De nem ez a lényeg, mert ha 3-5 nap lenne sem feltétlenül használnám ki.

    Rengetegszer kapok a Vodától 15-60 vagy 30 percet 3-5, vagy 7 napra is talán. Jellemzően ezekkel sem szoktam élni. De mennyivel jobban hangzik, hogy meg hagyják a felhasználónak a szabadságot lehetőséget, és "nem azonnal" Last minit kell(ene) vmit elhasználni. Csak ennyi az észrevétel.

    De ezek ellenére is valószínüleg megtartom a Tele kártyát... legalább 1 évre még, aztán meglátom.
    A Maraton net opció, az egyik érv, a másik az otthoni telekomos szolgáltatások. Az meg majd kiderül mennyire fog halmozódni rajta az összeg...

    Egyébként Telekomnál, mire lehet költeni a sim-en lévő összeget? Telefonáláson, és net bővítőkön kívül.
    Van olyan amire érdemes, vagy szoktátok, használni?

    (A látszólagos kritikák ellenére, szerintem a 3 szolgáltató közül még mindig a 2. a telekom, legalábbis nálam. Másnál lehet első).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák