Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz Clemi #46890 üzenetére

    Nos a rejtély csak részben látszik megoldódni. A 2 db 512MB-os 333-as CSX modullal ezt az eredményt kaptam, a teljes teszt lefuttatása végén:

    Amint írtam korábban, ha csak egy modul van a helyén, akkor hiba nélkül lefut minden teszt, mindkét modullal, bármelyik slotban, tehát csak együtt a két modullal jönnek a hibák a memtest-ben

    Kíváncsiságból betettem 2 db Infineon 256 MB-os 333-as memóriát, és azokkal is hibátlanul lefutott a teszt.

    Itt most az a kérdés, hogy ezzel az információval mit tudok kezdeni? Valóban létezhet, hogy a CSX márkájú memóriából nem szereti az alaplap egyszerre a 2 db-ot, vagy csak az 1 GB-ot nem szereti, mivel 1 GB a plafon amennyi memóriát kezel ez az alaplap? Vagy a CSX modulok valójában hibásak és (párban vettem őket) nem bírják egymást, és ez lehet akár egy garanciális dolog is?

    A kérdés az, hogy 512 MB memóriával mit fog nekem produkálni a Linux? Lubuntu vagy Chackra, vagy talán a Mint-ből a KDE vagy az xfce? Vagy maradjak az 1 GB CSX-nél és éljek együtt az időnkénti hibákkal?

Új hozzászólás Aktív témák