Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz doc #6450 üzenetére

    Persze. Mármint 3 különböző dolog, a net elérés, az mms és a sms.
    Egyébként, ha működne az smsezés, akkor meg lehetne ezt is próbálni, igaz a 6120c-n nekem nem működik a dolog.

    Nem sikerül SMS üzenetet küldeni vagy fogadni.

    Az SMS küldésekor vagy fogadásakor fellépő problémákat a helytelen SMS beállítások is okozhatják. Az SMS üzenetek fogadásának beállításához az üzenetközpont számára van szükség, amelyet szolgáltatójától kaphat meg. Ezt a telefon általában a SIM kártya behelyezésekor automatikusan beállítja. Az üzenetközpont száma nélkül nem fogadhat és nem küldhet SMS üzeneteket.

    A szolgáltatási központ számának módosítása:

    A Főoldal képernyőn válassza a Beállítások menüpontot.
    Érintse meg a Vezeték nélküli vezérlők > Mobil hálózatok > SMS központ menüpontot.
    Érintse meg a szövegbeviteli mezőt, és módosítsa a számot. Érintse meg a Kész gombot.
    Érintse meg az OK opciót.

    Megjegyzés:A szolgáltatóközpont számát a hálózat üzemeltetője adja meg.

    A szám pedig:

    Üzenetközpont száma: +36 20 9300 099
    Üzenet típusa: szöveg

    Amúgy csak én vagyok most hülye, vagy ha a programkódot használom, akkor tényleg nem lehet dőlt a betű?

    [ Szerkesztve ]

    Let's begin, de gozaimasu!

  • svili

    tag

    válasz doc #6450 üzenetére

    SMS központ szám: +36209300099

    Az MMS-t külön be ke állítani (ezt most kapásból nem tudom, de pár hozzászólással lejjebb belinkeltem a beállításokat, ott találod az MMS-t is).

    ''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

Új hozzászólás Aktív témák