Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz mpierre #42267 üzenetére

    MSI Pro x58 nem rossz lap, de elbaltázták a chipset hűtést, alapon már 70 fokokos.
    Annyira rá van sülve, hogy terhelés után sem tudtam levenni a déli híd hűtését, így egy plusz ventivel oldottam meg újrapasztázás helyett.

    Asrock X58-as, bár felszerelt (USB 3, SATA 3) nem komálja az L-es 6 magos xeonokat, azokkal a RAM max 1333-on megy.

    3 Giga lapom is volt, mindegyik tökéletes darab, én is csak jót tudok mondani róluk.

    EVGA (SLI LE) is volt a kezemben (sok ember kezében volt már az a lap) első két RAM slot nem megy, nekem nem volt vízhűtésem így léghűtést kellett visszaraknom rá, de szépen megy a nyaralóban. (első gen. EVGA-k egy részét moddolni kell a westmere 6 magosakhoz, ezt már nem kellett)

    Mindet lehet húzni és az Asrock kivételével mindegyik mindenevő CPU tekintetében...

    Kínából az X5650/X5660 elég olcsó, húzva jelentős tartalék van bennük...nem kell még temetni az X58-at...

    (#42270) HSM
    Én is láttam a Giga honlapján ezt a bejegyzést, hogy a 2MB-ost BIOS-t csak Windows alól lehet frissíteni..... nem is tettem fel, maradtam, a hagyományos változatnál...(azokba még SLIC 2.1-et is lehet oltani, hogy a Win 7 OEM-nek kezelje) csincs 3 TB-s HDD-m így nem volt késztetés a BIOS frissítésre

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák