Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz OldJohnny66 #30832 üzenetére

    Hopsz, ez fel se tűnt... Azt hittem mindkét eredmény a tiéd... Na nem mintha túl nagy diffi lenne köztük... Én 1400@CL7-en járattam anno a ramjaim, a 3675Mhz-es proci mellé tökéletesek voltak úgy. Most meg 1066@CL7-ben mennek, 2660Mhz-es procival. ;] Hogy még lassabb legyen, a HT-t is kikapcsoltam. :DDD

    (#30834) gombcomp: Én akkor se vennék használt lapot, pláne extrém hűtöttet, ha fontos a hosszútávú megbízhatóság. Remélem, nincs harag, mert ezt gondolom. :R

    (#30835) BMW001: Sosem voltam a nyers erő híve, ezért se jön be az UD9. Az R3E filozófiája sokkal szimpatikusabb. ;] Amúgy ebben lehet valami, melyik lap melyik procihoz van "finomhangolva". Szélsőséges viszonyok között az ilyen apróságok sokat számíthatnak.

    (#30836) radi8tor1: Nekem másfél év stabil működés után sütötte be, hogy egy sima HD videónál merevrefagyott minden. [link]

    (#30837) Laraxior: Azért az UD5 nem éppen egy csirke lap! Megy az is, mint a huzat. Én bőven az erős középkategóriába sorolnám. 24/7 használatra nem érik meg a legdrágább prémiumlapok, nem tudnak annyival többet, mint amennyivel drágábbak. 4200 helyett 4400-on tud menni a proci? Vagy 4600 helyett 4800-on? :D Engem nem győztek meg dupla ár mellett. ;] Persze, akinek bechelni kell, az más tészta.

    (#30838) OldJohnny66: Nem hát! :D Amúgy jól sejtettem, neked is szebb pontokat dobott az új, köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák