Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Kidus #6322 üzenetére

    Azért zoltanz-nek címeztem, mert az ő szavait ugyanúgy kiforgattad mint az enyémeket. Neki mondtam ill. írtam le a véleményemet általánosságban, hogy itt a topikban nem változott semmi. Tudtommal általánosságban fogalmaztam, sehol sem szerepelt hogy Kidus, nem tudom honnan vetted hogy rád gondolok, bár sejtettem hogy magadra fogsz ismerni. Nem volt célom "off" lavinát indítani, ezért is nem címeztem neked.
    Felesleges a szarkazmusod, mert eddig is benéztem ide, csak nem írtam, ehhez nem kell megváltoznod. Persze most megint leírhatnám, a kasztráltatással kapcsolatos véleményemet ami homlokegyenest más mint a tied, de te voltál orvos mellett, véletlenül sem tanácsos vitába szállnom.
    De én azért hozzáteszem a mondandódhoz, szintén kissé szarkasztikusan, hogy a legjobb az, ha a kölyök cica születése előtt már az anyjában lenne kasztrálva... :U
    Ezzel itt be is fejeztem.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák