Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    Topikgazda

    válasz Snoop-y #2036 üzenetére

    Tkp. nem kell megölni a kutyát, elég vagy támadóképtelenné, vagy harapásképtelenné tenni. Legjobb lenne leütni eszméletlenre, ha ez lehetséges. Filmekben az embereket mindig egy tarkóütéssel intézi el a gonosz. :)
    Ha nem tud harapni, mert átvágtam az ehhez szükséges izmokat, akkor már nem tud kárt okozni. Hogy ebből a sérülésből föl tud-e épülni, azt nem tudom, meg azt se, hogy egy bavadult kutyán mennyire pontosan lehet ezt a vágást megoldani. Esetleg Achillles inakat, hátsó láb nélkül sem tud már támadni.
    Ha jobban belegondolok, nem vagyok fölkészülve én se, de ha van nálam kés, legalább esélyem van improvizálni, és akár nyerhetek is. Puszta kézzel bizonyos méret fölötti kutyával szerintem nem tudnám fölvenni a harcot eredményesen. Két kézzel a nyaka fölső részét megragadva talán nem tudna harapni. De még jobb lenne, ha nem lennének az utcán gazdátlan kutyák.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák