Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Shad0w #883 üzenetére

    franc tudja... most direkt kipróbáltam a kedvedért, de lehet, hogy mégsem javaslom olyan jó szívvel. jó pár esetben, és lehet, hogy a kerámiás része neked is pont elég volna kicsit végigsimítani vele az élét, de a keményfém rész inkább kicsipkézte azt a mezei evőkést, amit nekiküldtem. utána a kerámiával is nehéz helyrehozni, ha egyáltalán lehetséges. szóval egy kerámia "fenővassal" lehet hogy mégis jobban jársz. az profi cucc, még lehet, hogy meg is tanulod használni :) mondjuk amennyire tudom, durva munkára nem való, csak végső simításként, tehát ha később más késeket is éleznél, ugyanúgy be kell szerezni pár követ, már ha magad akarod megoldani.

    ez meg a Ruixin 3. kb. 15 kés után érzem azt, hogy ha még gyakorlok, akkor utána majd apám damaszkuszi pengés kését is meg merem majd élezni, addig remélem tartja az élét :)
    én 6e körül vettem, igaz, azóta jött hozzá gyémánt kőszett, meg egy marék mágnes a penge rögzítéséhez.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák