Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz balage25 #3192 üzenetére

    A Tormeknek kicsit jobb minőségű a köve, és masszív, fém a háza. Ő az eredeti, ők találták ki ezt az élezési rendszert, a Scheppach meg egy kínai cég, ami lemásolta, és annyira, hogy minden kiegészítő a kettő között cserekompatibilis, minden méret azonos. A Tormeknél a T-4 a belépő modell, kis méretű kővel (200x40), és kis méretű bőrtárcsával, és drága. :D A Scheppachnál minden kicsit olcsított. De a teljes rendszert (ami a Scheppachnál a legmagasabb kategóriás, állítható folyamatosan szabályozott fordulaszámmal, 250x63-as kerékkel) megúsztam a Tormek alapmodell gép árának a kétharmadából. Ha a Tormekből lenne minden (SVM-00, SVM-45, SVM-140), ami ehhez van most, akkor 150 alá be se férne. :)

    De ez is ugyanúgy megélezi kevés pénzből. Olyan kevésből aminél már több pénzt költöttem kézi élezőkre, kövekre, miegymásra. A Scheppachnak egy baja van, a gréder köve elég vacak. Még a finom is marha durva. Ha nem lenne egy drága, gyémánt élezőlapom, amivel tudom finomítani a követ, akkor nem igazán jól tudnám használni. Nem tudom, hogy a Tormek gréder köve milyen, de az biztos, hogy Toremekes fórumokban is gyémánt lapot ajánlanak inkább hozzá. Szóval lehet, hogy az is vacak.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák