Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz TESCO-Zsömle #831 üzenetére

    Én 110-ért vettem, az is elég sok ez tény. De ugye nincs más a piacon sajnos, az X52 Pro-t meg már váltanom kellett. Azzal maximálisan egyetértek, hogy a fém gimbal nem vethető össze egy műanyaggal, de az élettartammal kapcsolatban nekem nincsenek ilyen rossz tapasztalataim.

    Az 1996 környékén vásárolt TM F16 FLCS-em mai napig megvan és hibátlanul működik! Még pozicionálási probléma sincs vele, pedig ez még ugye analóg is ráadásul, potis a lelkem. Tulajdonképpen a Game Portja miatt kellett cserélnem, bár kétségtelen, hogy azóta azért lényegesen precízebb vezérlők vannak már. De a műanyagok ellenére nem tört el, nem esett szét, pedig kapott terhelést rendesen az évtizedek alatt.

    A Warthogom most lesz 2 éves, ezt is nyúzom elég sokat, semmi baja. Nem látok a jövőbe, lehet, hogy holnap szétesik, de egyelőre hibátlanul teszi a dolgát, semmi jelét nem mutatja az elhasználódásnak. Mondjuk én vigyázok a vezérlőimre, nem dobálom ide-oda és ha nem használom, le is vannak takarva.
    Az 1-2 év satrapabírás szerintem nagyon borulátó kijelentés, persze nem mindegy, hol és hogyan használják. Egy nyilvános szimulátorban talán nem bírja sokáig, de otthonra alsó hangon adok neki 10évet, ha nem töübbet.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák