Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gordonfreemN #26396 üzenetére

    ez a "10 óra nem túlóra" az a szint, hogy "egy sör nem sör, két sör egy sör, de egy sör nem sör" :U ...már 1 óra túlóra is túlóra és elszámolható

    ...a csúsztatást nem értem, miért nem jó neki (oké: értem, hogy szeretné, ha mindenki ingyen dolgozna neki napi 12-16 órákat, nevetve és vidáman) ...ez a legegyszerűbb: nálunk is működik :K közvetlen felettessel lebeszélve soha nem volt belőle gond és akkor nem kell túlórát engedélyeztetni, bérelszámolásnál sincs variálás... meg amikor 1-2 órák összejönnek, nagyon jó felhasználni olyan ügyintézésre, ami munkaidő után csak neccesen férne bele úgy, hogy időre kell menni fiunkért óvodába

    #26397: önmagában szerintem egy kézírás semmi... de ha már tárolod és személyhez kapcsolod, akkor lehet az... kb ugyanaz, mintha találnál egy hajszálat az utcán, betennéd egy zacskóba és otthon elraknád a fiókba: ez tartalmazza valaki dns-ét, amivel egyértelműen beazonosítható lenne egy személy, de ha nem tudod senkihez kapcsolni, akkor az "csak egy utcán talált hajszál" ...önmagában a hajszál és a kézírás se jelent semmit hétköznapi embernek: komoly eljárás kell mindkét esetben, hogy azokon keresztül bárki beazonosítható legyen, így (szerintem) egyik sem minősül személyes adatnak :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • amargo

    addikt

    válasz gordonfreemN #26396 üzenetére

    Én nagyon régóta úgy dolgozom, hogy a "túlóráim" csúsztatva vannak, a legutóbbi helyen is egy külön excel-be volt vezetve, még hónapokon is átívelt. Viszont az tény, hogy ritkán volt, hogy 1-1 teljes napot kivettem volna így, az mindig jóváhagyást igényel azért, mert technikailag nem is dolgozol semennyit.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz gordonfreemN #26396 üzenetére

    Ahogy a többiek leírták... Nálunk nem fizetnek ki túlórát kötetlenbe, rád van bízva, hogy dolgozol, a feladatod legyen elvégezve. Nyilván, ha nem mész be 2 napig, mert előtte letoltál egy hét 12 órát, azt felettesnek jelezni szokás, hogy ne keressenek stb.

    Ha ilyen a főnök, akkor minden percet lecsúsznék... Sosem fogom megérteni, ha valaki ekkora k***g már bocsánat, akkor szerinte mit fog visszakapni a munkavállalótól, ha azt mondta volna persze oszd be stb. akkor te is úgy állnál hozzá... :(

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák