Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz HUNNIA1920 #91419 üzenetére

    Azt hiszem maradok a HE400S mellett, 50-60eFt-ért szerintem igen csak jó hangja van.

    A napokban elég sokat olvastam, hogy kinek mi jött be. A Sennheiser vonal szerintem nem nekem való, Denon-ból az 5200-7200 játszana, de a nyitott planár hangzás eléggé bejött, kérdés, hogy egy dinamikus zárt fejes mennyire lenne szokatlan.

    Beyer-ből DT990Pro fejesem volt, 30eFt-ért nem volt rossz, de a Hifiman után idegesített a magasai ércessége. Ebből a családból ajánlották már az Amiron Home-ot, nem tudom mennyire lenne előrelépés, de nem biztos, hogy megérné a felárat.

    Gondolkoztam a Quad Era-1-esen is, de a leírások alapján lehet túl kiegyenlített a hangja, én pedig nem szeretem, ha egy fejesnek nincs alja pl. volt HE400i-m, ahelyett a HE400S FocusPad-A párnával megváltás volt.

    Használtan néztem még a Hifiman Ananda-t, Audeze LCD-2c-t, de a leírások, tesztek alapján nem biztos, hogy tetszene. 200eFt körül (használtan) meg már lenne egy bizonyos fokú elvárásom velük szembe.

    Szóval ha az eszemre hallgatok és nem akarok mélyen a zsebembe nyúlni, lehet jobb lesz lenyugodni. :)

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák