Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz fehér_ember #86991 üzenetére

    ráhibáztál, tényleg nem szabad meló közben ilyesmivel foglalkoznom... a 3,5->6,3as adaptert nem toltam össze rendesen szerintem (nem akartam ide-oda dugdosni, ezért gondoltam használom azt, amit hozzá adtak)... legalábbis most kipróbáltam azzal, amit amúgy mindig használok és jobb... de azért nem gondoltam erre, mert mindig csekkolom és amúgy eddigi tapasztalataim alapján a közép, ami igazán eltűnik, ha nincs normálisan összedugva, az pedig "tökéletesen" jelen volt...
    nem mondom, h a fátyol totál eltűnt, de nagyságrendekkel jobb... de lehet csak azért hat fátyolosnak, mert azért sokkal erősebben mélykiemelt cucc, mint amihez szokva vagyok...
    a "hibák" azért még ugyanazok (kicsit puffogó/lomhább mélyek, sok hangszernél/frekinél mosás, magas vékonyka számomra, layering közepes, illetve a teret még mindig átlag alattinak érzem, de nincs sok tapasztalatom, lehetséges, hogy amely iem/fejeseket hosszabban használtam, azoknak átlag feletti terük és emiatt tűnik kicsinek, alapvetően nem számít, csak feltűnt... ill imaging is olyan semmilyen), de jóval elfogadhatóbb mértékben... de nem is vártam persze, h úgy szól, mint a fülesem...
    emellett most kipróbáltam dap-ról is (sajnos csak egy xduoo x20 a legjobb, amim van), és ezt jobban szereti, szóval elég valószínű, hogy a slow roll off, minimum jumperelés sem volt jó hatással a hangjára, ahogy feltételeztem...
    ugyanakkor érdekes/picit zavaró, hogy hiányoznak a lecsengések... főleg magas, de picit mély tartományban is... kb mintha egy erős brick wall filter lenne rajta... és ez jelen van a dac és a dap esetén is... lehet ehhez kell azért a bejáratás... illetve érzésre a mélynek is főleg a közepe van emelve erősen... a teteje sokkal jobban háttérben van...
    egyébként az én ízlésem alapján: old school hip hop/rap, klasszikus zene, symphonic/power metal, akusztikus zene, amik jól állnak...

    Szóval megkövetem magam, a korábban írt véleményemet tekintsétek semmisnek :R
    és köszi a helpet! (és akkor ezek szerint te voltál, aki lenyúlta előlem a 300ast :D)

    no... bejáratom rendesen aztán majd jól összehasonlítom az A990Z-vel :) a végén még lecserélem erre :D (biztos hogy nem, mert már most túl sok nekem ez a mély mennyiség)

    Z.É.T. : sosem voltam jó a tartományok pontos meghatározásában, így elfogadom, hogy a mély teteje, ami emelve van, nem a közepe, de az biztos, hogy utána (akkor ezek szerint az már a közép alja lesz), ott egy durva esés van, ami számomra picit zavaró :) nekem egyébként klasszikusra bejött (igaz, nem tipikus klasszikus zenét hallgattam vele, hanem Havasit illetve Nubuo Uematsu-t), de ezen is látszik mennyire nem vagyunk egyformák :)

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák