Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz fericske #86640 üzenetére

    Jo, es ? Allitottam en olyat, hogy a Beata jobb mint VSD3 ? Nem hiszem. A Beats divatmarka , sokkal tobb ember tud a letezeserol es ezert nepszerubb, nem azert mert jobb lenne.

    contaxg : siman lehet, hogy egy Beats-hez kepest tenyleg nincs benne basszus. En peldaul sosem vennek Beats-et, meg vannak lenyegesen komolyabb eszkozeim , de en mar reg elengedtem azt, hogy nyitott fejlhallgatonak lehet jo melye. Szerintem nem lehet. LCD-t meg nem hallottam az igaz, de hallottam mar sok nyitott fejest de rendes melyet meg egyikbol sem. Persze kinek mi a mely, klasszikushoz nyilvan eleg amit egy 800S produkal pl, elborultabb electrohoz meg egy SoundMagic E10 is komolyabb melyet ad egy telefonrol, mint egy 800S barmirol. Ez ilyen. Nyilvan itt mar komoly kulonbseg, hogy ki mit hallgat. Komoly audiomarkaknal altalnosaggban keves figyelem van az elektron, pedig nagyon nem mindegy, sot. Azert elofordul, Naim Statement + Focal Grande Utopiat demoztak Vini Vicivel, meg Auralicot is. En figyelnek ezekre, mert a jovo kereslete ezeken fog felnoni nem Pink Floydon meg Abba-n. Nehez lesz EDM-re eladni egy fejest amibe nincs mely.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák