Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz fericske #83533 üzenetére

    Persze nagyrészt egy trash ez a komment, de azért két dolgot szerintem ne vessünk el :

    1: az lcd4 nem nehéz, hanem krvanehéz konkrétan. Majd háromnegyed kiló az a fejes...

    (Az meg hogy olcsó e vagy sem, az nézőpont kérdése.
    Ha havi 12-15-20ezer USD-t keresnék pl, én is simán vennék látatlanba egy ilyen kategóriájú fejest, max ha nem jön be eladom, vagy marad az asztalon dísznek. Ez teljesen helyzetfüggő szerintem.)

    2: miért ne lehetne neki kevés a basszusa ? Simán lehet, hogy pl nekem is az lenne.
    Nem mindenki (szerintem egyébként meglepően sokan) klasszikus zenét hallgat ilyeneken , én sem. Amikor úgy fogok állni anyagilag, hogy beleférnek az ilyen dolgok én elfogom szórni a pénzt high-end hifire , de 98%ban elektronikus zenét hallgatok és abból is olyat, amiben nagyon nagyon domináns a mély tartomány. Egyszerűen csak imádom ezeket a cuccokat, szeretem ahogy kinéznek , amúgy is eléggé technokrata vagyok. Nem igazán érdekel, hogy melyiken szebb a hegedű, nem ezért veszek fejhallgatót. Ezen az elven simán előfordulhat, hogy más sem ez alapján választ. Természetesen nekem is nagyon fontos a hangja, én is hallgatok olyan zenét ahol ez jobban kijön, de a lényeg hogy mikor felveszem szeressem azt ami kijön belőle. Valószínűleg szeretném azt is ami egy lcd4-ből kijön, bár lehet én is nekiállnék EQ-zni , mert életembe nem hallottam még olyan nyitott fejest aminek alapjáraton elégedett lettem volna a mélyeivel. Egyet sem. Emiatt nem is gondolkodok már egyáltalán nyitottban... Mindenkinek mások az igényei , a 3-4k dolláros fejeseket abszolút nem csak azok veszik akiknek az az életük, hogy napjába 40szer meghallgatják ugyan azt a mozartot , hogy melyik fülesen a legszebb a hegedű. Van aki csak felcsapja aztán berak rajta egy Yelawolfot és örül. A különbség köztünk meg közte, hogy neki erre volt felesleges 8k dollárja ( mivel a füles mellett ugye a tt2 is 4k usd).

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák