Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz darvinya #76630 üzenetére

    Vááá. :D Esztétikailag azért nem a legszebb. Majd kitalálok valamit, mert úgy lenne az igazán szép, ha az a luk nem volna ott.

    Egy kis update, ahogy hallgatom a különböző stílusú számokat rajta:
    - A magasai néha sziszegősek tudnak lenni, de nem annyira zavaró.
    - A mélyei nem annyira feszesek, de vállalható.
    - Olyan, mintha nem itt-ott nem tudna olyan gyorsan reagálni a driver, mint azt az erősítő (jelen esetben egy NFB-11) megkívánná.
    - Nem megy annyira mélyre (20-20,000Hz, legalábbis ezt írja a specs, holott a TP82-nek: 10Hz-20KHz), mint mondjuk egy DT770 és ez bizonyos esetekben meg is mutatkozik, mert nincs meg az az imact, amit a DT1770-től megszoktam. Ez azért érdekes inkább, mert vannak számok, amik nem széles spektrumban tolják a mélyeket és azokat simán levágja, míg más számokban meg ott a "bumm". :D

    Én még mindig azt mondom, hogy ez egy nagyon jó cucc, csak aki kifejezetten egy, mondjuk az M40x-et váltó cuccot akarna venni, akkor az lehet csalódni fog, mert még az is jobban lemegy (15 - 24,000 Hz). Sőt még a HyperX Cloud is szélesebben közöl (15Hz–25,000 Hz). Ennek a piaci létjogosultságát majd Bodz megírja.

    @(#76631) ferzoli
    Takstar Pro 82 ;]
    Nem tudom. A mélyei lehetnének jobbak, de nekem még mindig M40x utánérzetem van, csak erre legalább nem kell másik párnát venni. :D

    [ Szerkesztve ]

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák