Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Dorien #76526 üzenetére

    Nem Beyer mértékben, de a legtöbb AT-nek van egy komolyabb középmagas emelése. Volt vagy 10 audio-technica fejesem, és ebből kb. 3 volt kivétel. Ha rákeresel hogy AT house sound, pont ezt fogod találni, ez a márka ismérve. Az agresszív amúgy nem pejoratív jelző, csupán azt jelzi hogy élénk. Legalábbis az én szótáramban.

    A könnyed és légies gondolom az AD sorozatra vonatkozik (ebben egyetértünk, ez a lényege), de pl. az A900, W1000X minden, csak nem könnyed és légies :D Meg ennek a könnyedségnek a hátulütője a kevés mély, ami a teljes AD sorozatra igaz, és még az AD...X-ben is megvan, bár sokkal kevésbé. Szerintem a legjobb AT fejes (amit eddig hallottam) az az R70x, és az sem a gyári párnával. A vicces az, hogy ennek van a legkevésbé AT karaktere (gyakorlatilag semennyire). A fenti ellentmondás ellenére nagyon szeretem a márkát, és ennek az az oka, hogy van bennük valami plusz, amit a többi nem tud visszaadni. Az AD700 meg az AD2000 a legkülönlegesebb és talán legkedvesebb fejhallgatós élményeim a mai napig, viszont "objektíven nézve" mindkettő sok sebből vérzik. A legellentmondásosabb az AD900X: anno elsőre jobbnak találtam, mint az AD2000-et, mert több mélye volt és látszólag nagyobb felbontása, aztán elkezdett zavarni az agresszív középmagas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák