Új hozzászólás Aktív témák

  • krisztian.sc

    csendes tag

    Sziasztok, elolvastam az osszefoglalot es az utolso par szaz hozzaszollast, de sajnos nem talaltam meg amit kerestem.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    csak otthon

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    csak zene: youtube, spotify
    stilusban nagyjabol minden...rock, elektronikus, klaszzikus

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    van egy kb 110ezres budget, de valoszinuleg egy usb dac-nak is bele kell fernie

    4.) Új vagy használt?
    Uj

    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Eddig csak zart fejhallgatokhoz volt szerencsem, de sok jot hallok a nyitottrol is, nem zarkozok el tole

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Na tulozzon semmilyen iranyban. De tul "flat" se legyen. (pl kineztem a ATH m70x-et de az osszes review azt irja, hogy atlagos "fun" zenehallgatasra nem alkalmas)

    8.) Honnan vásárolnál?
    Magyarorszagrol

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Itt lesz erdekes. Apukamnak lesz a fejhallgato ajandekba mert imad zenet hallgatni.
    A setup nagyon felemas.
    jelenleg ez van:
    - regi laptop, kicsit zajos jack kimenettel
    - egy Onkyo erosito, sajnos a tipusat nem fogom tudni leirni, mert nem tudok hazamenni a kozeljovoben, a kerdes meg elegge arulkodo lenne. Egy par dolgot azert tudok rola. Kb 10-12 eves az erosito, anno kb 120e Ft volt. Elvileg normalis minosegunek kene lennie.
    - a laptop es erosito kozott kb 2m jo minosegu jack rca kabel
    - fejhallgato az erositore radugva: ATH m30x (kezd egy kicsit megviselt lenni)

    Ezen szeretnek fejleszteni. A neten talalt infok alapjan a legjobb opcio egy USB Dac lenne meg egy uj fejhallgato. A DAC-okat neztem olyan 30 korul vannak az alapok, ez olyan 80 at hagyna fejhallgatora.
    Ez az a pont amikor a google nem segit. Az osszes DAC-nal elso kerdes: Milyen fejhallgatohoz akarod?
    Az osszes fejhallgatonal: Milyen DAC-al akarod?
    Igy, hogy mindketto hianyzik, nem nagyon tudok valasztani.

    Tudoma spotify, meg youtube eleg ratyi hangforras, de sajnos az egyszeruseg miatt csak ezek opciok.

    De ha azt tanacsoljatok hogy mas iranybol kozelitsem meg az egeszet, szivesen veszem az otleteket. :)

    Elore is koszonom a segitseget, szep napot mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák