Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    Sziasztok.le írnék egy tapasztalatot hátha valakinek hasznos lehet.Mostanában HD 58X-et hallgatok smsl sanskrit 10th+ SMSL SAP-12 társaságában.Evvel a láncal,egy lágy ,kellemes zenei hang,ami hosszan hallgatható.Ütős mélyek,nem kemény magasak,jó tér.De számomra egy kicsit V karakterebbé vált a hang,az Ifi Can Nano hoz képest.De pop,rock,stb hez nagyon jól szól.Van egy Sabaj D4 is,így is igen jó,de mint Bodz mester is mondta a D4 egy ki egyenlítettebb hang.Jobbak a közepei,és meg marad az ütős,mély,és a magas sem bántó. Hangszeres zenéhez nekem evvel,jobban tetszik.De kicsi a különbség. Na most jön képbe egy HD 6x.Itt a különbség jobban érződik.6XX sokkal jobb a D4-el (tudom ettől sokkal jobb illik alá) de a fejes erősítője igen combos,és a D4 kiegyenlítettebb karakterével egyértelműen jobb .Sőt most tesztelem,de eddig úgy tűnik hogy az 58X smsl sanskrit 10th+ SMSL SAP-12 párostól,kicsit de jobban tetszik nekem a D4 6x hang. Kérdésem annyi lenne hogy meg csinálta e valaki a 6XX azt a változtatást,hogy a driver előtti kis kör alakú szivacsot el távolította.ha igen milyen változást hozott?Állítólag élénkebb lesz a hang.Vagy esetleg más mod is játszik?Köszi előre is a választ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák