Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Eredetileg BT fejesek között nézelődtem, de egy kicsit túllőnek a keretemen, így vándorlok át ide.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Vonaton utazás, és a célponton való zárt térben hallgatás (pl. könyvtár, iskola, munkahely, stb.)

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Light zenehallgatás, videó, általános felhasználás

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    20 ezer körül, és alatt.

    4.) Új vagy használt?
    Új

    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Nem igazán vagyok kényes, legyenek mélyek, de ne legyenek túlnyomóak, ezen kívül ha többnyire kiegyensúlyozott az tökéletes.

    8.) Honnan vásárolnál?
    Ha van aprón újonnan, vagy valamilyen webshopból az országban az lenne a legideálisabb. Külföldről most nem szívesen rendelnék, de ha van valami nagy akció stb. akkor eu-n belül még szóba jöhet.

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Macbook air, egy Dell Inspiron, iphone se, huawei p10, ipad mini, random gépek amiken éppen dolgozok.

    Az lenne az extra bajom, hogy szemüveges vagyok, és a szemüvegem miatt eddig nem is hordtam circumot, nyomtak is rendesen a supra-k, így meguntam a fejhallgatózást, és áttértem fülesekre. Viszont régebben kipróbáltam egy Sony MDR-1-et, nem rég pedig egy Sennheiser HD 4.40BT-t, és szemüvegtől függetlenül mintha simogatták volna a bukómat. Az sem izgat, ha éppen csak hozza egy superlux szintjét, de ez a párna volt eddig az egyetlen amivel visszajönnék fejhallgatózni.

    A segítséget előre is megköszönném! :R

Új hozzászólás Aktív témák