Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    A K550 (mk2, bár szerintem ez jelen esetben mindegy) felrakásához még egy megjegyzés. Ma körbejártam a témát. :) Itt nem csak arról van szó, hogy több-e a basszus vagy kevesebb. Ha úgy raktam fel, ahogy eleinte használtam, azaz a fülem a kagylón belül hátul helyezkedett el, hogy szinte érinti a fülem mögötti részt a párna, akkor még ha hátul be is nyúltam a párna alá az ujjammal, így elrontva a szigetelést, a basszus valóban elszökött, viszont a középtartomány jellege ugyanolyan maradt, azaz hiányzott belőle a harapósság (felső-közép tartomány visszafogott). Sokfajta zenével teszteltem, még elektromos gitárral is, és mind a vintage DT990-en, mind az AR dobozaimon (pedig az egy angolosan visszafogottan, szárazan szóló doboz) harapósabban, jobban előtérben szólt a gitár, a másfajta felhelyezése a K550-nek pedig pont ebbe az irányba való elmozdulást jelentette, így már azért olyan nagyon-nagy eltérés hangképben nincs. A különbség nem kicsi, mert így már azért elég jól szól, már eszembe nem jutna a Superlux HD330-at egy lapon emlegetni vele. :)

    Viszont most már jó lenne a vintage DT440-eshez megkapni a rá való szivacspárnát így 1 hónap után. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák