Új hozzászólás Aktív témák

  • blve

    csendes tag

    válasz Dorien #68204 üzenetére

    DA-300 dac, és DarkVoice 336 az erősítő. Nem álltam még neki, hogy hasonlítgassam őket, de elég laikus dolgokat tudok majd mondani, ha próbálgatom is. Első pillanatban megijedtem, ugyanúgy jártam, mint a 845BT-vel, úgy éreztem, az énekhangok csak fulladoznak, hátul vannak, túl mélyes színezetűnek tűnt az egész. Na most nem tudom, hogy agyban vagy a fülesben történik ez, de mindkét esetben szinte percről-percre világosodott a fejes. A kezdeti benyomás miatt mégis cserélgettem kicsit a Q701-gyel, hogy legyen valami kontrol, és egy idő után már azt éreztem, hogy "kezdem érteni" a dolgot. Hogy más, mint amit megszoktam, de igazából ez a természetesebb, ez a valódibb. Szóval az első, csalódást keltő élmény rövid idő után megszűnt, és már nagyon kellemes hallgatni, hosszú ideig, fáradás nélkül. Majd megpróbálom még hasonlítgatni, ha tudok valami használhatót mondani, megteszem.

    (#68205) Ba cy lus:
    Meglehet, mindenesetre az első pillanatban meg is lepett, nem vártam, hogy ennyire hallható lesz a különbség. Most úgy érzem, a könnyűzenéket hallgatva pont annyi basszust hallok, amennyit oda szántak, hogy kerek legyen.

Új hozzászólás Aktív témák