Új hozzászólás Aktív témák

  • huk06

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tanácsot szertetnék kérni,akinek van tapasztalata az alábbi vezeték nélküli fejhallhatókkal kapcsolatban.
    Sennheiser RS120, RS 160 és RS 170-es fülesekkel között vacilálok.Sajnos a környéken nincs olyan hely,ahol kipróbálhatnám,hogy melyik,hogy szól.A vezeték nélküli topic be van hallva,ezért itt próbálkozok,hátha tudtok segiteni.Sokat keresgéltem neten,de csak jobban elbizonytalanodtam,hogy melyiket lenne érdemes megvenni.
    Tehát:
    -vezeték nélküli fejhallgatót keresek
    -tv nézéshez és pc-n zenehallgatáshoz(nem stúdió minőségben)

    Az RS120-as rádió frekis,mig a másik 2 digitális.Ettől azért tartok,mert ezeknél előfordul alapból zúgás az interferencia miatt,ami nem tudom,mennyire lehet zavaró.Panel lakásban lakok és lehet,hogy a szomszédok kütyüi bezavarják.
    Az RS 160-asról azt olvastam,hogy basszusban elég gyenge.Nem akarom,hogy mély túlsúlyos legyen,de azért legyen egy elfogadható basszus.Ne legyen mélyhiányos.Adjon át egy közép szintű zenei élményt.
    Az RS 170-nek az árra húzós számomra.Nem tudom,hogy érdemes e akkora összeget rászánni.

    Az RS110-ről sok negativ véleményt olvastam.Az RS180 ára számomra nagyon sok.

Új hozzászólás Aktív témák