Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    Ez az öreg DT990-es tényleg olyan, hogy magába szippantja az embert. Már-már úgy, mint egy jobb hangfalas rendszer. Komolyzenén a legnagyobb az előrelépés pl. a K550-hez képest. Kórusművek is olyan részletességgel és magukkal ragadóan szólalnak meg, ahogy soha nem hallottam fejhallgatón eddig (ez persze az én fejhallgatós tapasztalataimat is minősíti részben). Nagyon jó a középtartomány felbontása, részletessége. Az a legnagyobb erőssége és az összbenyomás. Közvetlen, barátságos, nagyon-nagyon zenei hangú fejhallgató, ami bármilyen idegállapotban feltehető, hogy kikapcsolja az embert. Nem unalmas, végig fenntartja a figyelmet, miközben nem fáraszt le néhány perc után. Ennél a fejhallgatónál a zene kerül az ember figyelmének középpontjába, nem a hangelemzés. Noha nyilván arra is jó, hiszen stúdiólegenda, vagy mi.

    Technikailag biztosan van nála még jobb fejhallgató, de az összbenyomást, a zenei közvetítőképességet azt minden további nélkül kimaxolja számomra. Ugyanígy vagyok a hangdobozos rendszeremmel is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák