Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    Sziasztok!

    Friendlyhouse-ról tud valaki valamit? Működik még?
    Kb. 2 napja írtam nekik, de nem jött válasz. 1-2 fejest szerettem volna kipróbálni...

    Egyébként ha már erre jártam, tudnátok ajánlani néhány típust, miket lenne érdemes meghallgatni (akár itt, akár máshol)?
    Hangzásban igazából három dolog lenne fontos. Az egyik, hogy legyen rendesen előtérben az ének-, beszédhang, szeretek a szövegre figyelni. A másik, hogy ne legyen túlságosan is ütős (olyan robbanásszerű) a basszusa, azaz ne fájjon a fülem a 20. ütemnél akkor is, ha csak lágyan pengeti a húrokat a basszusgitáros. Inkább menjen le minél mélyebbre, "vegyen körbe", szóljon szépen, határozottan a háttérben, de "ne jöjjön olyan közel", hogy úgy érezzem, mintha fejbe vágtak volna. A harmadik, hogy a cintányéroknak legyen szép, fémes hangja. Azt sem bánom, ha a kelleténél jobban előtérben vannak. :)

    Egyéb kritériumok: Zárt, circum.
    Keret: 30-50k
    Felhasználás: Zene - leginkább rock, film, FPS játék.

    Sajnos eddig nem hallottam sok fejest, de viszonyításképp ennyit mondhatok rövidebb-hosszabb tesztelések alapján:
    - ATH-M40X: Ebben már túl ütős a basszus.
    - HyperX Cloud: Ebben pláne, plusz itt az éneken és a cintányérokon sincs annyi hangsúly, mint amennyit szeretnék.
    - AKG K550, Shure SRH-440: Ezekben meg túl vékony a basszus. Bár szerintem a K550 nekem (sem) illeszkedett tökéletesen a fejemre (túl nagy volt).

    Nos kb. ennyi lenne. :D Várom a tippeket. :R

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák