Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz devil-k #53100 üzenetére

    Igen, szerintem a fejes az alap - adjon tiszta hangot, legyen élvezetes a karaktere, legyen kényelmes, elég nagyok a fülpárnái, alaplapi hangról is megfelelően nagy a tere, stb. Aztán jön a hozzá passzoló erősítő, ami egyrészt kellő hangerőt ad a fejesnek, illetve kellő kontrollt a membránnak - az adott hangtartományok nem remegnek, finomabban strukturáltak, másrészt karakterben kiegészíti a fejest (szinergia) és esetleg nagyobb teret ad neki. Végül a DAC, ami szintén nagyon lényeges, de talán karakter szinten a legkevésbé szól bele a kapott hangba, inkább csak a részletesség, szeparáció változik. Ha 2in1 megoldásról van szó (hangkártya ill. DAC/AMP), akkor nyilván ez utóbbi kettőt nem nagyon lehet szétválasztani egymástól, csak forrás + fejes van.

    Sefter: Én ezt az AD500X-et ajánlanám, szerintem zenére és játékra is qrvajó és szinte mindegy, hogy miről hajtod: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák