Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    Sziasztok!

    Bocs, hogy hulyeseggel jovok, de tonkrement a kedvenc Sennheiser HD 218 fulelom, es most gyorsan kene valami helyette. Szerettem, mert pont megfelelo volt nekem, nem voltam teljesen elzarva a kulvilagtol, de azert tompitott a zajon, nagyjabol belul maradt amit hallgattam, es nem is volt tul draga.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Munkahelyen
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Netradio hallgatas (Beszed, zene.)
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? Sokat nem akarok kolteni... legyen 15 ezer a max.
    4.) Új vagy használt? Kizarolag uj.
    5.) Circumaural vagy supraaural? Inkabb supraaural
    6.) Zárt vagy nyitott? Csakis zart!
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Legyen jol ertheto a beszed, es tisztan szoljon a zene. Zavar a tulzott basszus kiemeles, mert rosszul ertem akkor a beszedet.
    8.) Honnan vásárolnál? Webhallen, ha lehet.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Szamitogepen a fejhallgato aljzat.

    Kosz a segitseget! Udv, Tomi

    Jut eszembe... rajongoja vagyok a Sennheiser-nek... meg a Marshallnak... meg az AKG-nak... az ilyen regi hangzasu neveknek.

    Ahogy latom, ilyesmi lenne a valasztek: HD219, K81DJ, SRH145, K518DJ, ATH-M20x. Csak nem tudom meg, melyikkel jarok a legjobban.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák